Проектування
Проектування

Лідер галузі

Швидко та якісно

Надійність

Проектний відділ підприємства ТОВ "АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ" - це група фахівців вищої кваліфікації, які володіють всіма необхідними знаннями, вміннями та досвідом, в області інженерних розрахунків в такій важливій галузі життєзабезпечення, як обігрів квартир, житлових будинків, офісних приміщень, промислових підприємств та об'єктів іншого призначення.

Ми займаємося створенням сучасних високотехнологічних систем, які, відповідаючи найвищим вимогам Замовника, ідеально гармонують з інтер'єром приміщення і будівлі в цілому, повністю враховуючи його призначення і специфіку.

Проектування опалення це важлива задача, до якої треба поставитися з усією серйозністю. Тільки заздалегідь спланована і точно розрахована система опалення здатна задовольнити таким вимогам, як надійність і економічність. Проведення всіх необхідних розрахунків вимагає знання не тільки принципів побудови системи, але й знання сучасних вимог і норм, а також спектра існуючих на ринку матеріалів та обладнання.

Починати розробку проекту системи опалення найкраще на стадії архітектурного проектування будівлі. Це дозволить без зайвих перепланувань і повторних оздоблювальних робіт розташувати котельне обладнання, провести трубопровід, встановити радіатори. Але навіть якщо будівництво будинку вже закінчено, або Ви плануєте встановити автономну систему опалення замість існуючої, не варто нехтувати проектом.

Оцінка тепловитрат є одним з найважливіших етапів проектування системи опалення. Облік таких факторів, як товщина стін та перекриттів, конструкція покрівлі, тип фундаменту і матеріали з яких вони зроблені, площа скління, кількість та товщина стяжок підлоги, а також кліматичні особливості місцевості, де розташовується будівля, - все це дозволяє розрахувати необхідну кількість тепла для кожного приміщення. Отримані дані є підставою для підбору потужності котла та опалювальних приладів.

Прагнучи заощадити, деякі Замовники відмовляються від розробки проекту системи опалення, але навіть якщо взяти до уваги тільки оцінку тепловитрат, яка, без сумнівів, важлива, але не єдина складова проекту, ми отримуємо досить наочну картину.

Так, підбираючи потужність котла і опалювальних приладів, грунтуючись на приблизних розрахунках, можна отримати відхилення від дійсно необхідної потужності, або в більшу, або в меншу сторону. У першому випадку це призводить до покупки більш потужного, а отже, більш дорого обладнання, ніж потрібно. У другому - обладнання просто не впорається з обігрівом приміщень, і його доведеться міняти, а можливо, буде потрібно повністю переробляти систему опалення.

І замість очікуваної економії на проекті виникають додаткові витрати. Необхідно пам'ятати, що кожна будівля індивідуальна та вимагає розробки індивідуального проекту системи опалення.

Лише монтаж системи опалення на підставі професійно підготовленої проектної документації дозволяє створити оптимальну за конструктивністю та функціональністю систему, гарантуючи при цьому економію на матеріалах, обладнанні та витраті енергоносіїв.

Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни на якісні проектні роботи.

Для того щоб замовити розробку технічних рішень та робочого проекту, звертайтеся до наших фахівців.

Фахівці ТОВ «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ» мають великий досвід роботи з проектування систем опалення для різних класів будівельних об'єктів: від приватних будинків до висотних житлових і офісних будівель. Реалізується широкий спектр робіт з теплопостачання: від індивідуальних теплових пунктів до котелен для котеджів.

Наша компанія виробляє повне технічне обстеження об'єкта, проектування, монтаж і налагодження введених в експлуатацію систем.

Послуги ремонту, обслуговування та введення в експлуатацію.

Компанія «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ» виконує:

 • Введення обладнання в експлуатацію з проведенням пуско-налагоджувальних робіт.
 • Сервісне обслуговування:
  1. На довгостроковій основі з укладенням договору на обслуговування.
  2. На короткостроковій основі з виїздом інженера для разового проведення робіт.
 • Ремонт котлів.
  1. Інспекція обладнання, з діагностикою, та виявленням причин несправності.
  2. Ремонт обладнання, гарантійний ремонт котлів з заміною несправних елементів.
Замовити послугу Інші послуги