Монтаж та пуско-наладка
Монтаж та пуско-наладка

Лідер галузі

Швидко та якісно

Надійність

Ми знаємо, що монтаж системи опалення любого об'єкту потребує до себе відповідального підхода. Наприклад, монтаж водопроводу без професійних розрахунків може привести до відсутності напору води в змішувачах, а неточності, допущені при монтажі системи опалення, можуть негативно позначитися на якості її роботи в цілому (зовнішній вигляд обладнання, шум, надійність, довговічність, ресурс, економічність і т .буд.).

Саме тому нашою Компанією було створено власний підрозділ з монтажу і встановлення обладнання для наших клієнтів.

Наші фахівці, що мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, проведуть всі необхідні виміри і розрахунки виходячи з індивідуальних особливостей об'єкту монтажу - як купованого Вами обладнання, так і приміщення, будівлі, в якому буде змонтована необхідна система.

Ми забезпечуємо повний контроль якості ведення робіт з монтажу систем, їх пуско-наладці, а також при необхідності проводимо автоматизацію і диспетчеризацію об'єктів. Після закінчення проведених робіт ми здійснюємо гарантійне та сервісне обслуговування, як всієї системи, так і окремих її ланок - окремо взятого обладнання.

Такий підхід дозволяє без зайвих витрат коштів і часу зробити свій будинок теплим і затишним.

Монтаж опалення

Залучаючи до справи кращих фахівців, підприємство ТОВ "АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ" надає послуги з монтажу систем опалення.

Під час роботи ми застосовуємо тільки сучасне професійне обладнання. Багаторічний досвід і розуміння всіх важливих технологій монтажу дозволяють нам гарантувати високу якість виконуваних робіт.

Тільки за участю професіоналів, що володіють необхідними навичками в даній області, стає можливим якісно здійснити установку системи опалення.

Перед тим як розпочати монтаж опалення, наш експерт проводить оцінку рівня складності монтажних робіт та технічний аналіз об'єкта. Після того, як наші фахівці оглянуть будівлю, складається інженерний проект майбутніх робіт. З Замовником узгоджуються весь спектр надаваних Компанією послуг, вибір опалювальних приладів, вартість установки опалювальних систем, проводиться закупівля обладнання, необхідного для проведення монтажних робіт. На об'єкті здійснюється складання всіх необхідних механізмів та матеріалів, потім працівники Компанії приступають безпосередньо до установки теплової системи.

 

Описана система встановлення опалення "під ключ" гарантує відмінну якість виконуваних робіт, тому відповідальність за грамотну установку та наступну довгострокову ефективну експлуатацію системи опалення лягає на Компанію, яка ніколи не дозволить Клієнту розчаруватися в якості наданих послуг.

Компанія ТОВ "АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ" цінує свою репутацію та співпрацю з кожним зі своїх Замовників, тому завжди прагне виконати свою роботу на найвищому рівні.

Роботи з монтажу, гарантійному та післягарантійному обслуговуванню виконуються бездоганно, обладнання, що поставляється відповідає державним стандартам якості, терміни надання послуг завжди дотримуються - всі ці фактори створюють для Компанії ТОВ "АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ" бездоганну репутацію!

Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни на якісні монтажні роботи.

У разі виникнення питань, що неминуче виникають при необхідності організації робіт з монтажу систем опалення, звертайтеся до наших фахівців.

Задумалися про автономне опалення будинку? Не знаєте з чого почати? Ми дамо відповідь на ряд запитань і допоможемо Вам в організації системи опалення заміського будинку, дачі, котеджу, будівлі.

Так з чого ж починати і що входить у поняття система опалення, або монтаж системи опалення.

Монтаж системи опалення складається з декількох етапів:

  1. Проект системи опалення (у разі необхідності),
  2. Розрахунок та підбір обладнання для проведення монтажу системи опалення,
  3. Комплектація об'єкта обладнанням для проведення монтажних робіт,
  4. Монтаж котла,
  5. Монтаж обладнання котельні,
  6. Монтаж трубопроводу системи опалення,
  7. Монтаж радіаторів системи опалення,
  8. Пуско-налагодження системи опалення.

Розглянемо докладно кожний етап.

1. Проект системи опалення.

Створення інженерної системи вимагає серйозного підходу та базується на теплових і гідравлічних розрахунках.

Наші фахівці зроблять необхідні розрахунки, розроблять проект інженерної системи, нададуть професійну допомогу у вирішенні складних технічних завдань.

Всі роботи, пов'язані з проектуванням опалення виконуються в строгій відповідності з будівельними нормами і правилами (СНиП, ГОСТ).

У підсумку, після виконання проектування замовник отримує:

  • Робочу документацію (проект опалення)
  • Уточнене комерційну пропозицію на обладнання, монтаж, пуско-наладку обладнання на підставі робочого проекту.

2. Розрахунок та підбір обладнання для проведення монтажу системи опалення.

У випадку, якщо проект інженерної системи не виконується (тому що не кожен замовник готовий витратити частину коштів на виконання проекту) фахівцями виконується розрахунок та підбір обладнання для проведення монтажу системи опалення.

Як правило, при монтажі системи опалення заміського будинку замовниками вибирається саме цей етап початку робіт. Тобто без виконання проекту системи опалення.

Ось що з себе представляє даний етап роботи - фахівець виїжджає на об'єкт, розмовляє з Замовником, обговорює всі моменти та нюанси проведення монтажних робіт і т.д. Після проведення необхідних розрахунків, виконаних на підставі всіх норм і вимог, а також з урахуванням побажань замовника, замовник отримує кошторис на обладнання та монтаж системи опалення.

Після закінчення робіт замовник отримує виконавчу документацію.

3. Комплектація об'єкта обладнанням для проведення монтажних робіт.

Після того як кошторис затверджено та всі необхідні документи підписані (Договір поставки обладнання і Договір проведення монтажних робіт) настає етап комплектації об'єкта обладнанням для проведення монтажу системи опалення будинку (будівлі), в ході якого на місце проведення робіт доставляється обладнання згідно з раніше складеним кошторисом.

4. Монтаж котла.

Одним з етапів проведення монтажу опалення є етап монтажу котла. Котел - серце опалювальної системи і тому монтаж котла повинен бути виконаний правильно у відповідності з усіма нормами і стандартами. Найчастіше неграмотна установка (монтаж) котла призводить до дуже неприємних наслідків як на початковому етапі роботи системи опалення, так і в майбутньому.

5. Монтаж обладнання котельні.

Наступний важливий етап - це монтаж обладнання котельні. Котел - це серце, але є ще не менш важливі органи системи опалення, які теж потребують правильного монтажу. Крім котла в котельні розташовуються насоси; розподільні вузли (колектори); розширювальні баки; бойлер; фільтри; вимірювальна, запірна, регулююча арматура та інші елементи необхідні для правильної роботи системи опалення.

6. Монтаж трубопроводу системи опалення

.

В поняття трубопровід системи опалення ми включили стояки опалення, підводку до опалювальних приладів, проміжні розподільні вузли (колектори) з проміжною арматурою. Це теж орган системи опалення, який повинен правильно працювати. А для того щоб він правильно працював він повинен бути грамотно змонтований.

7. Монтаж радіаторів системи опалення.

Ось ми і дісталися до кінцевих точок, які власне й випромінюють те саме тепло, яке виробляє котел, яке біжить по трубах, розходиться по колекторах і потрапляє сюди - в радіатори. І якщо багато хто вважає, що монтаж радіаторів опалення - найлегший етап, то це помилкова думка. На практиці зустрічаються випадки неправильної підводки (багато хто знає, що при нижньому підключенні це критично), неправильного розрахунку і підбору опалювальних приладів, та врешті-решт неякісного навішування радіаторів на стіну. А саме від радіаторів, нам тепло в приміщенні, саме на них ми сушимо речі після зимової прогулянки з дитиною і під ними лежать і ніжаться коти й собаки в морозний день. І ясна річ, якщо радіатор гріє на половину, гріє слабо або взагалі не гріє - це погано і викликає величезний дискомфорт.

8. Пуско-налагодження системи опалення.

Після проведення монтажу системи опалення необхідно виконати запуск та налагодження системи. Після цього етапу система готова до експлуатації, відбувається навчання правильній роботі з системою, підписання та передача всіх документів замовнику. А також підписання документів на сервісне обслуговування цієї системи, так як будь-якому виробу (візьмемо, наприклад, автомобіль) потрібен догляд та регулярне обслуговування для забезпечення безвідмовної та надійної роботи системи опалення.

Сподіваємося, що цей розділ допоможе Вам відповідально підійти до монтажу системи опалення в своєму заміському будинку, дачі, котеджі, квартирі, будинку.

Ми здійснюємо весь комплекс робіт з проектування, монтажу і комплектації систем опалення заміських будинків, котеджів, дач, будинків і приміщень.

Замовити послугу Інші послуги