Про компанію
Про компанію

ТОВ «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ»

Група компаній «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ» - спеціалізується на інноваційних проектах у сфері альтернативної енергетики. Основним видом діяльності є виробництво, транспортування і постачання теплової енергії виробленої з альтернативних видів палива (нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії)  - деревинна пелета, агро пелета, деревинна тріска, дрова, відходи деревинної промисловості.

 

Підприємство засновано в 2015 році та вже має свої цілі, місію і надає широкий спектр послуг!

 

Мета: зробити доступною альтернативну енергетику для всіх і кожного. З нами альтернативна енергетика стає ближче і зрозуміліше.

 

Місія: визначення оптимальних рішень в альтернативній енергетиці та їх якісна реалізація!

 

Група компаній «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ» - має штат висококваліфікованих спеціалістів, які мають великий досвід роботи з проектування та будівництва об’єктів енергетичної сфери тепловою потужністю від 0,5 МВт до 6 МВт, а також ТЕС електричною потужністю до 6 МВт.

Вищезазначені об’єкти в якості палива для виробництва теплової та електричної енергії використовують  альтернативні види палива – дрова, пелети, деревинну тріску.

 

Група компаній «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ» - у відповідності з Українським законодавством  має весь необхідний пакет дозвільної документації, який дає змогу вести проекти будівництва в галузі теплової енергетики та теплопостачання в якості генерального підрядника.  

У наш час недостатньо знати «ЩО робити», важливо знати «ЯК робити». Група компаній  «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ» володіє професійними знаннями та вміє успішно застосувати їх на практиці.

 

   • Надання інжинірингових та консультаційних послуг в сфері теплової енергетики
   • Проведення енергетичного аудиту
   • Проектування об’єктів теплової енергетики
   • Будівництво об’єктів теплової енергетики
   • Монтажні роботи
   • Пуско-налагоджувальні роботи
   • Введення об’єктів в експлуатацію
   • Виробництво, постачання та транспортування теплової енергії з альтернативних видів палива

Ми впевнені, що альтернативна енергетика - це наше майбутнє і пропонуємо користуватися всіма їх перевагами вже зараз!

 

Група компаній «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ» використовує новітні та інноваційні технології, які дозволяють значно підвищити ефективність систем енергопостачання та зберегти навколишнє середовище.

Інженерні та проектні рішення, які  Ми готові Вам запропонувати – забезпечать надійне постачання якісної та недорогої теплової енергії, як для житлово-комунального сектору, так і для  промисловості.

На даний час питання економії коштів, що сплачуються за використану тепловою енергією,  хвилює кожного - від господаря приватного будинку до керівника промислового підприємства!

 

Група компаній «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ»  завдяки використанню альтернативних видів палива виробляє і постачає теплову енергію з економією до 20% в порівнянні з вартістю теплової енергії, що вироблена з використанням традиційних джерел енергії (природній газ, вугілля)!

 

Група компаній «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ» готова запропонувати Вам економічно вигідний варіант переобладнання теплового господарства фізичних та юридичних, з урахуванням результатів енергетичного аудиту, що дозволить значно зменшити втрати тепла, регулювати температурний режим на об’єкті споживача, забезпечити подачу палива в автоматичному режимі з урахуванням погодних умов.

Пропонуємо Вам скористуватися всіма перевагами альтернативної енергетики вже зараз!

Група компаній «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ» - Ваш надійний партнер у впровадженні альтернативної енергетики в Україні!

Завантажити презентацію