Промислове опалення
Промислове опалення

Лідер галузі

Швидко та якісно

Надійність

Опалення теплиць

 

Наболіле питання, звичайно викликає багато різноманітних відповідей - це опалення приміщень з великими тепловими втратами. Під такі приміщення підпадають в першу чергу теплиці, об'ємні склади, приміщення сільськогосподарської галузі (свинарники, корівники, птахоферм, особливо приміщення для вирощування молодняка, інкубатори).

Для опалення теплиць і подібних приміщень, у яких тепловтрати залежать від зовнішньої температури і змінюються дуже різко за рахунок об'ємності або специфіки будови (наприклад скляні, плівкові, полікарбонатні теплиці і т.п.), та вимагають створення певних температурних умов. Найкраще рішення для опалення подібних приміщень - це об'ємні системи опалення, системи з великою кількістю теплоносія, теплоаккумулятора, або реалізовувати систему опалення на основі теплої підлоги.

Найбільш комфортним з твердопаливного опалювального обладнання, з найменшими витратами трудоресурсов, є пелетні автоматичні котли. Так як ці котли дають найбільш стабільне та надійне опалення в порівнянні з іншими видами твердого палива, вони підходять для опалення теплиць.

Пелетне тверде паливо (пресована гранула / пеллета) - саме екологічне, не дороге, і найголовніше доступне в будь-якому регіоні України тверде паливо. Пелети виробляються як з деревини, так і з лушпиння насіння, соломи, торфу, відходів меблевого виробництва.

Замовити послугу Інші послуги