Опалення житлових будинків
Опалення житлових будинків

Лідер галузі

Швидко та якісно

Надійність

Альтернативне опалення приватного будинку

 

Опалення приватного будинку - розрахунок витрат

Опалення будинку - досить складний процес, хоча сьогодні багато його стадій вдається прискорити і спростити за допомогою сучасних технологій. Пристрій опалення підрозділяється на проектування та монтаж опалення. Ще перед будівництвом потрібно підготувати проект та креслення опалення будинку. У них потрібно врахувати специфіку будівлі та експлуатаційні вимоги. Цим ви убережетеся від неприємних несподіванок через непродуманість та поспіх.

Ми проводимо розрахунок витрат на опалення будинку з розрахунковими тепловтратами 20 кВт при використанні різних енергоносіїв.

Будинок має тепловтрати 20 кВт - це розрахункове значення при зовнішній температурі -22 оС. Більше 90% часу протягом опалювального сезону тепловтрати нижче, і котел працює не на повну потужність. Тому при розрахунках загального споживання енергоносіїв за рік оперуємо умовної цифрою 2100 год (згідно цього отримуємо, що протягом опалювального сезону тривалістю 6 міс. Робота котлів з частковим навантаженням еквівалентна 2100 год безперервної роботи з максимальною потужністю).

Наша компанія пропонує:

  • безкоштовно прорахувати опалення Вашого будинку;
  • сучасне і надійне обладнання;
  • металопластикові труби;
  • професійний монтаж;
  • опалення будинку "під ключ";
  • гарантію;
  • сервіс.

Затишок, надійність - економне опалення!

Опалення будинку - найважливіше питання в забезпеченні комфортного проживання практично 6 місяців в році! Тому до цього питання потрібно підходити дуже серйозно і зважуючи всі за і проти. Хто стикався з цим питанням і стикається, постійно експлуатуючи дачу, заміський будинок або просо проживаючи в приватному будинку, погодиться зі мною, а хто тільки збирається, вивчаємо це питання заздалегідь!

Як правильно підійти до питання забезпечення якісного опалення приміщення?

Відповідь дуже проста, потрібно починати планувати та продумувати ці моменти вже на стадії планування проектування будівництва, модернізації, або просто ремонтних робіт в приміщенні! Ідеальна система опалення для будинку - це коли у Вас зібрано як газове, так і електричне, твердопаливне опалювальне обладнання - тоді ви будете почувати себе впевнено в 25 градусний мороз, та Вас не буде турбувати відключення електроенергії, падіння тиску в магістралі або неякісне тверде паливо! Ви запитаєте

«Навіщо?», А відповідь проста - немає ідеальних енергоносіїв та в будь-який момент може виникнути проблема з опаленням в самий не підходящий момент!

Але що б забезпечити наявність всіх трьох складових спокійного життя потрібно мати не просто удачу і засоби, а й наявність можливості провести собі газ або електрику, купити тверде паливо для котла.

З кожним роком забезпечення тепла в будинку обходиться все дорожче. Тарифи та витрати на опалення будинку ростуть слідом за зростанням цін на енергоносії. Найпоширеніший з них для опалення - газ. Опалення без газу стає більш актуальним, оскільки запаси блакитного палива з року в рік значно скорочуються. А цей фактор буде неминуче збільшувати вартість опалення будинку на газу.

Альтернативне опалення приватного будинку можна ефективно реалізувати з використанням відновлюваних джерел енергії.

Компанія «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ» пропонує впровадження альтернативних опалювальних систем без газу.

Альтернативне опалення будинків, котеджів і промислових підприємств дозволить в рази заощадити фінанси на обігрів приміщень. Твердопаливні котли дозволяють окупити власну вартість за перший же опалювальний сезон.

Альтернативне опалення приватного будинку або підприємства - економічне, ефективне та автономне опалення із застосуванням сучасних технологій. Завдяки їм, забезпечується технічна та екологічна безпека. Перехід до альтернативного опалення позбавить вас від проблем підключення до газової магістралі.

 

Пелети - паливо для котлів

 

Пелети - це паливо для автоматичних котлів на твердому паливі. Це гранули розміром в діаметрі 6-8 мм та довжиною не більше 30 мм, спресовані з щільністю більше 1 при співвідношенні з водою (тонуть у воді).

Виготовляються пелети промислово і по сировині практично не обмежені: деревина, лушпиння насіння, солома, відходи меблевого виробництва, відходи сільськогосподарського комплексу!

Автоматичні пелетні котли мають великий розвиток у світі саме за рахунок того, що паливо має суворі стандарти з виробництва і величезну поновлювану сировинну базу.

При глибокому розгляді даного питання, виникає запитання: «А чому не спалювати відходи без підготовки (у вигляді подрібнення, сушіння, пресування при виробництві пеллет), навіщо це все робити адже дані процеси істотно здорожують кінцевий продукт?» Відповідь на це запитання проста - справа в тому, що, для забезпечення безперебійної, економної, надійної та високоефективної роботи того ж котла на пелетах потрібно спроектувати надійну автоматичну подачу палива з малими витратами електроенергії, а для того щоб спроектувати надійну, економну, високоефективну автоматичну подачу палива, потрібно мати чітко стандартизоване паливо із суворими параметрами за розмірами, щільністю, теплотворною здатністю.

Потрібно враховувати, при виборі типу твердого палива для опалення, що опалення пелетами - це найбільш легкий і ефективний, з малою витратою праце - ресурсу вид твердопаливного опалення!

Альтернативне опалення без газу - доступно, вигідно, безпечно та екологічно!

Замовити послугу Інші послуги